Skip to main content

PublicFeed, herkesin çevresindeki gelişmeleri ya da düşüncelerini geniş kitlelere kolaylıkla duyurabilmesini sağlayan bir sosyal ağ olarak hayata geçti

PublicFeed uygulaması, yerel haberlerin ve gündelik hayatta gözden kaçan önemli gelişmelerin kamuoyuna duyurulmasını sağlıyor. PublicFeed ile artık sokağın ve ülkenin nabzını eş zamanlı takip etmek mümkün. Öyle ki, kullanıcılar, belli bir kişiyi takip edebildikleri gibi belirli bir konumu ya da mekânı da takip edebiliyor. Ayrıca kullanıcılar yakınında PublicFeed‘i kullanan diğer kişileri görebiliyor ve onların haberlerini anlık olarak okuyabiliyor. Haber takip etmek isteyenler ise uygulama üzerinde hem yeni hem de en popüler içerikleri görüntüleyebiliyor.

Kısa süre önce piyasaya çıkmasına rağmen, PublicFeed özellikle genç kitlelerin en çok kullandığı uygulamalardan biri oldu. İlk olarak ABD’de yayınlanan, Google Play Store ve Apple App Store’da kullanıcılarla buluşan PublicFeed uygulamasını indiren kişi sayısı şimdiden 150 bini aştı. Kişinin değil haberin trend olduğu platform ile her gün binin üzerinde haber ve içerik kullanıcılar tarafından sisteme girilerek etkileşime sunuluyor.