Skip to main content

Tencent Games ve PUBG Coporation, 2019’a PUBG Mobile için hazırladıkları geniş bir içerik güncellemesiyle giriyor.

Bugüne dek 200 milyondan fazla indirilen ve dünya genelinde (Çin hariç) 30 milyon anlık oyuncuya sahip olan PUBG Mobile, 2019’a geniş bir içerik güncellemesiyle giriyor. Duyurulan güncelleme ile oyuncular Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarında MK47 adlı yeni silahı kullanabilecekler ve yoğun istek üzerine ayarlar menüsündeki klasik sesli komutları yeniden kullanabilecekler.

PUBG Mobile güncellemesi ayrıca aşağıdaki önemli yenilikleri içeriyor:

  • Yeni Royale Pass ve Ranked Modu – Oyuncular Royale Pass Season 5 ile premium kıyafetler, emote’lar edinebilecekleri gibi, Ranked Modu Seson 5’e katılarak ek ödüller kazanabilecekler.
  • Yeni Silah ve Aksesuar –Otomatik ve tek ateşli taarruz tüfeği MK47 ile bel destekli atışlarda kurşunların hedeften sapmasını önlemek için tamamen yeni bir lazer görüş aparatı da oyunculara sunuluyor.
  • Klasik Sesli Komutlar Geri Döndü – Oyuncular artık klasik sesli komutları ayarlar menüsündeki sesli komut sekmesinden etkinleştirebilecekler.
  • Oyun İçi Geliştirmeler – Ana menüden malzemelere erişim, mağaza ayarları gibi değişikliklerin yapılabileceği çeşitli oyun içi geliştirmeler de yapıldı.