Skip to main content

PUBG Mobile’ın 8v8 arena savaşlarına, Santorini adasından ilham alan ve adanın ikonik yapılarını içeren yeni bir harita ekleniyor.

PUBG Mobile, Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) ile yaptığı iş birliği sonucu, dünyanın en popüler tatil noktalarından biri olan Santorini adasını temel alan bir haritanın yayınlanacağını duyurdu. Antik patlamalarla şekillenen adanın beyaz duvarlı mavi çatılı ikonik yapıları haritada yer alacak. Harita, oyunculara deniz manzaraları da sunacak.

Santorini arena haritası, oyuncuların adanın tepelerini boydan boya kat ettiği yeni bir 8v8 klan savaşı deneyimi sunuyor. 8v8 Team Deathmatch modunda oyuncular sınırsız yeniden doğma hakkına sahip olurken, ortadan kaldırdıkları her düşman için 1 puan kazanıyor. Zaman sınırı içinde eleme hedefine ilk ulaşan takım savaşı kazanıyor. 8v8 Arena Eğitim modundayken, oyuncular bir teçhizat belirlemeye gerek kalmadan yeniden doğma noktasında herhangi bir silahı almakta özgür oluyor. Yeni Santorini 8v8 haritasına mod seçimi ekranında derecesiz ve arena seçilerek erişebiliyor.