Skip to main content

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl ilk kez hayata geçirdiği“PRİDA İletişim Ödülleri”düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA), bu yıl ilk kez düzenlediği ‘PRİDA İletişim Ödülleri’ 19 Ocak Cuma akşamı düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ajanslar, iş dünyası ve sektör derneklerinden profesyonellerin katıldığı törende başarılı iletişim çalışmaları ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’ başlıkları altında 18 dalda ödüllendirildi. Ajansların ve markaların işbirlikleri ile iletişim ustaları ve profesyonellerinin ödüllendirildiği törende 3 Büyük Ödül ve 3 Yılın Ajansı ödülü de sahiplerine verildi.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde başvurdukları bölümde en yüksek puanı alan projelere Büyük Ödül verildi. Stratejik İletişim Büyük Ödülü ‘İyilik Paylaştıkça Çoğalır’ projesiyle MPR İletişim Danışmanlığı’na, Pazarlama İletişimi Büyük Ödülü ‘Cappadox 2017’ projesiyle Artı İletişim Yönetimi’ne, Dijital ve Sosyal Medya Büyük Ödülü ise ‘Yapay Zeka Şairi ile Bir Başka Şiir’ projesiyle Tick Tock Boom’a verildi. Ayrıca Ünite İletişim Danışmanlığı kendi bünyesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi ‘Unite 4 Kids’ ile “Yılın İyi Kalpli Ajansı” ödünü aldı.

Çok sayıda başvuru yapmış ve bu başvurularıyla değerlendirmede yüksek puanlar almış farklı disiplinlerden ajanslara da Yılın Ajansı Ödülleri verildi. Yılın PRİDA İletişim Danışmanlığı Ajansı Lobby İletişim Danışmanlığı, Yılın PRİDA Dijital Ajansı Tick Tock Boom ve Yılın PRİDA Reklam Ajansı Manajans J. Walter Thompson Turkey oldu.

Ödüle hak kazananların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.