Skip to main content

Cinecity Sinemaları’nın Coca Cola işbirliği ile düzenlediği “Cinecity PES 2012 Turnuvası”na katılanlar, dev sinema perdelerinde oynayacakları maçların sonunda galip gelirlerse Ukrayna Kiev’de gerçekleşecek Euro 2012 Çeyrek Final için maç bileti,…

Cinecity Sinemaları’nın Coca Cola işbirliği ile düzenlediği “Cinecity PES 2012 Turnuvası”na katılanlar, dev sinema perdelerinde oynayacakları maçların sonunda galip gelirlerse Ukrayna Kiev’de gerçekleşecek Euro 2012 Çeyrek Final için maç bileti, ulaşım ve konaklama kazanabilecekler.

Turnavay katılmak isteyenler cinecitygame.com internet sitesi ya da Cinecity Facebook sayfası üzerinden ‘En iyi gol’ uygulamasına katılmaları gerekiyor.

İnternet sitesinden katılanlar 30 TL katılım bedeli ödedikten sonra ilk turda elenirlerse Cinecity’den bir sinema bileti kazanmış olacak.Facebook sayfasından katılan kişiler arasında da en fazla beğeni toplayan 8 yarışmacı turnuvaya direkt katılmaya hak kazanacak.

Turnuva katılım tarihi 7-18 Mayıs tarihleri arasında. Maçlar ise, Wings Cinecity Trio’da (Kozyatağı) 22 Mayıs tarihinde  başlayıp 5 Haziran tarihinde  final gecesi ile sona erecek.

Turnuva ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.