Skip to main content

Kasım ayından bu yana Paribu’da işlem gören Galatasaray ($GAL), Trabzonspor ($TRA), Juventus ($JUV) ve Paris Saint-Germain ($PSG) taraftar token’ları toplam 3,1 milyar TL işlem hacmine ulaştı.

Paribu’da, taraftar token’ları işlem görmeye devam ediyor. Socios işbirliğiyle Paribu’da listelenen Galatasaray ($GAL), Trabzonspor ($TRA), Juventus ($JUV) ve Paris Saint-Germain ($PSG) taraftar token’ları bugüne kadar 3,1 milyar TL işlem hacmine ulaştı.

Paribu’da listelenen taraftar token’larının seyircilerin statlara gidemediği bu dönemde futbol kulüplerine önemli bir katkı sağladığını söyleyen Paribu CEO’su Yasin Oral, “Amacımız, taraftarların kulüplerde daha fazla rol oynamasına ve kulüplerin de bu projeyle gelir elde etmelerine aracı olmak. Sadece Türkiye değil, Avrupa takımlarının da taraftar token’larını listeleyerek taraftarların Avrupa kulüpleriyle de etkileşimini sağlıyoruz” dedi.

Taraftar token’ları taraftarlara kulüpler tarafından birçok özel hak sağlanmasına olanak tanıyor. Taraftar token’ı sahipleri kulüpler açısından bağlayıcı olan taraftar oylamalarında oy kullanma imkânının yanı sıra VIP maç biletleri ve imzalı forma gibi ödüller kazanabilecek.