Skip to main content

PageGroup Türkiye, yeni internet sitesi ile uluslararası kariyer olanaklarına giden bir kapı açıyor

Uzman işe alım ve danışmanlık şirketi PageGroup web sitesini kullanıcılarla daha etkili iletişim kurabilmek, iş arayanlara çok daha faydalı olabilmek için yeniledi.

Sosyal medya ve internet ortamının pratik ve bilgiye hızlı ulaşma imkânlarını göz önüne alarak yeniden tasarlanan internet sitesinde, online iş başvurusu yaparken kişisel gelişim ve kariyer olanakları hakkında bilgi edinmek de mümkün oluyor.

Ayrıca sitede, PageGroup çalışanlarının kariyer yolculuklarındaki deneyimleri paylaştıkları bölümler, uluslararası kariyer fırsatları, başarı ve motivasyon yolları gibi faydalı bilgiler de yer alıyor.

Kendine güvenmek, hırslı olmak, asla vazgeçmemek, takım olarak çalışmak ve eğlenmek olmak üzere başarı getiren beş temel değerle yola çıkan PageGroup, bu değerleri en az kendileri kadar önemseyen yol arkadaşları arıyor. Firma, işe alım danışmanı olarak PageGroup’a katılmak için uygun özelliklere sahip olup olmadığını öğrenmek isteyen herkesi internet sitesindeki, (careers.page.com/tr-tr#How-do-you-fit?) linkindeki testi çözmeye davet ediyor.

PageGroup başarılı bir kariyer kapısı aralamak, yeteneklerine uygun iş ortamında kendini göstermek isteyenlerin yeni internet sitesini ziyaret edebilirsiniz (careers.page.com/tr-tr)

Yeni yılda çalışan sayısını yükseltmeyi amaçlayan şirketin İstanbul dışındaki illerde de yeni ofisler açma planı bulunuyor.