Skip to main content

Etkinlik, Oracle müşterilerinin yeni bulut teknolojilerini, en iyi uygulamaları ve başarılı kullanım örneklerini keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenleniyor.

Oracle Cloud Day 6 Aralık’ta İstanbul’da düzenleniyor. Raffles Hotel’de gerçekleştirilecek Oracle Cloud Day, müşterilerin yeni bulut teknolojilerini, en iyi uygulamaları ve başarılı kullanım örneklerini keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir etkinlik.

Oracle Cloud Day 10 yılı aşkın süredir düzenleniyor
Digital Age’in basın sponsorlarından biri olduğu Oracle Cloud Day 10 yılı aşkın süredir hayata geçiyor. Sektör liderleri, etkili konuşmacılar ve teknoloji uzmanları bir araya gelip kurumların yarın için ihtiyaç duyduğu çeviklik, vizyon ve performansa dair en yeni yaklaşımlar hakkında paylaşımlarda bulunacak. Bu paylaşımları değerlendirmek için ise şovmen Beyazıt Öztürk ile Teknoloji Sohbetleri adında bir oturumda misafirleriyle bir araya gelecek.

Etkinlikte ne var?
Oracle Cloud Day, Oracle Türkiye ve LEENA Bölgesi BaşkanYardımcısı Filiz Doğan ve Oracle Ortadoğu ve Afrika Kıdemli Başkan Yardımcısı Abdul Rahman Al Thehaiban konuşmalarıyla başlayacak. İkilinin ardından Oracle Avrupa Ortadoğu Afrika ve Asya-Pasifik İş Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrew Sutherland “Future is Autonomous” başlıklı konuşmasını yapacak. Sutherland’i takiben ise GTech Yönetici Ortağı Gürhan Taşkaya, “Performansımız Yükseliyor” isimli konuşmasıyla katılımcıların karşısına çıkacak. Günün ilk yarısı Beyazıt Öztürk ile Teknoloji Sohbetleri oturumuyla sona erecek. Öztürk bu oturumda, Esra Beyzadeoğulları (Alternatif Bank Bilgi Teknolojileri ve Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı), İlker Kuruöz (Garanti Bankası Mühendislik ve Veri Genel Müdür Yardımcısı), Serkan Öztürk (Turkcell Müşteri Deneyimi ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı) ve Sedat Zencirci (Oracle Türkiye Çözüm Mühendisliği Kıdemli Direktörü) ile bir görüşme yapacak. Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde de Oracle ve çözüm ortaklarının kendi sektörlerindeki konulara ilişkin teknik sunumları yer alacak.

Oracle Cloud Day hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için şu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.