Skip to main content

Oppo’nun bu hafta içerisinde tanıtmaya hazırlandığı akıllı saatinin afişi sonunda teknoloji severlerle paylaşıldı.

Çinli teknoloji devi Oppo, ilk akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor. Oppo’nun  bu hafta içerisinde tanıtmaya hazırlandığı Oppo Watch afişi, saat ile ilgili sızıntıların çıkmasının ardından ilk kez resmi bir açıklama ile paylaşıldı.

Apple Watch‘a benzerliğiyle dikkat çeken Oppo Watch afişinde de görüleceği gibi saatin iki farklı renk alternatifi bulunuyor.  Paylaşılan görsele göre saat, altın rengi ve siyah kasaya sahip olacak. Ayrıca kordon renkleri de gövde rengine göre değişecek.

Paylaılan afişe göre, kasanın sağ tarafında saatin ayarlarını kontrol etmeye yaraya iki adet buton var. Bunlardan birinin üzerinde bildirim LED’i bulunuyor. Akıllı saat öncelikle EKG / ECG özelliği yer alıyor olması öne çıkıyor. Bu özellik sayesinde saatin kalbin detaylarına inebileceği aktarılıyor. Modelin OPPO’nun kendi işletim sistemini kullanabileceği belirtiliyor. Ayrıca saat fitness takip cihazlarının sunduğu tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Oppo, Find X2 ailesini 6 Mart‘ta tanıtacak. Muhtemelen bu akıllı saat modeli de bu tanıtımda karşımıza çıkacak. Cihazın fiyatınınsa 300 dolar civarında olması bekleniyor.