Skip to main content

Oppo’nun uygun fiyatlı telefonu Oppo A5s, öğrencilerin hayatını kolaylaştıran özellikleriyle öne çıkıyor.

Oppo’nun uygun fiyatlı A5s modeli, uygun fiyatıyla özellikle genç kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. A5s;  tasarımından uzun ömürlü piline, su damlası ekranından çift arka kamerasına ve parmak izi tarayıcısıyla dikkat çekiyor.

A5s’in özelliklerine yakından bakacak olursak; A5s’in su damlası 6,2 inç LCD ekranı, 19:9 en-boy oranı ve 1520×720 piksel çözünürlüğü bulunuyor. Oppo A5s’in arka kapağı ve çerçevesi farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Oppo A5s’te kullanıcıların cihazlarını sadece 0,08 saniyede hızlı ve güvenli bir şekilde açabilmelerini sağlayan bir arka parmak izi tarayıcı bulunuyor. A5s, 4230mAh yüksek kapasiteli bir pille çalışıyor. Yapay zekâ algoritma optimizasyonu ve düşük güç tüketimi sağlayan bir Media Tek Helio P35 (MT6765) işlemci sayesinde 13,5 saate kadar video oynatmayı destekliyor. 2.3GHz CPU ve 3GB RAM, aynı anda birden fazla uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Oppo A5s’te, 8MP ön kamera ve F2.0 diyafram bulunuyor. Yapay zekâ fonksiyonları sayesinde, ön kamera daha doğal ve kişiselleştirilmiş selfie çekimlerine imkân sağlıyor. Oppo A5s ayrıca, portre çekimlerinde arka plan sunan 13MP (F2.2) + 2MP çift arka kamera bulunuyor. 3G RAM özellikli Oppo A5s’ler ayrıca AR etiketlerini de destekliyor. Yüz hareketlerine yanıt veren AR etiketlerinin yanı sıra, ön plan ve müzik çıkartmaları, daha dinamik ve ilgi çekici bir fotoğraf deneyimi sunuyor.

Oppo A5s, 3GB RAM + 32 GB ROM seçeneği ile geldi. Siyah, mavi renk seçenekleri olan Oppo A5s, 1899TL KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı ile zincir mağazalarda ve operatörlerde kullanıcıların beğenisine sunuldu.