Skip to main content

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, Oppo’nun Türkiye pazarında hangi aşamadan nereye geldiğini ve markanın 2020’deki yol haritasını paylaştı.

Oppo, bir yıl önce adım attığı Türkiye pazarında yükselişini sürdürüyor. Oppo olarak 2019’da gelmek istedikleri noktada olduklarını belirten Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2020’de çıkacak yeni modeller ve diğer yeni nesil ürünlerle ilgili bilgiler verdi.

2019’un başında kullanıcılarla buluşmaya başladıklarını, kısa sürede güzel tepkiler aldıklarını ve Türkiye’nin Oppo’yu sevdiğini ifade eden Weijian Zhou sözlerine şöyle devam etti: “Oppo’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 akıllı telefon modelleriyle girdiğimiz pazarda hızlı bir şekilde kendimize yer bulmaya başladık. Mayıs 2019’da çıkan ilk Reno serimiz tasarım, fotoğraf, performans ve bağlantı özellikleriyle büyük beğeni topladı. Reno ürün ailesi OPPO’nun daha dinamik, hareketli ve genç yüzünü kullanıcılarımıza gösterdi.”

Reno 3 ve Reno 4 serileri geliyor

Weijian Zhou’nun paylaştığı bilgilere göre Oppo 2020’de; Reno 3, Reno 4 serileri ile A Serisi 2021 modelleri yeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturacak.

Akıllı saatler, akıllı kulaklıklar ve AR gözlükleri kullanıcılarla buluşacak

2020’de Oppo’nun dünya teknoloji sektöründeki algısını değiştirmeye hazırlandıklarını vurgulayan Weijian Zhou, “Oppo artık sadece bir telefon firması olmayacak” dedi. Weijian Zhou, Oppo’nun 2020 vizyonunda yer alan akıllı saatler, akıllı kulaklıklar, AR gözlükleri gibi çeşitli akıllı cihazların dünya lansmanıyla birlikte Türkiye’ye de geleceğini sözlerine ekledi.