Skip to main content

Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri ile kurumsal kullanıcılar iletişim teknolojileriyle, ofisi size, sizi ofise bağlayan iletişim çözümleri sunuyor

Günümüzün hızlı iş hayatında kullanıcıların artık her ortamda, her an kaliteli ve verimli iletişime ihtiyaçları var. Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri ile kurumsal kullanıcılar eşsiz bir iletişim deneyimini yaşıyorlar. PC, cep telefonu veya tablet bilgisayarlar üzerinde çalışabilen cihazlar her ortamda eksiksiz bir iletişim deneyimi yaşatmanın yanı sıra, kullanıcılarına profesyonel hayat dışında da birçok fayda sağlıyor.

Presence UC kulaklık ile özgür iletişim

Ofis dışında çalışanlar, sık sık seyahat etmesi gerekenler, tatillerinde ofis ile iletişimini kopartmak istemeyen kullanıcılar için, her türlü koşulda kullanıma yönelik tasarlanmış bir Bluetooth kulaklık olan Presence UC, kullanıcısına HD ses kalitesinde görüşme yapma imkanı sunuyor. SpeakFocus ve WindSafe teknolojileri ile yüksek gürültülü ortamlarda bile, içerdiği 3 adet dijital mikrofonu sayesinde karşı tarafa net ve anlaşılır bir ses iletimi sağlıyor. Akustik şoklara karşı etkin bir koruma sağlayan ActiveGard teknolojisi sayesinde kullanıcının kulak sağlığı koruma altına alınıyor. Çoklu bağlantı özelliği ile aynı anda iki cihaza birden bağlı olarak kullanılabilen ürün, çağrılar arasında kesintisiz geçiş konforu sunuyor.

Sennheiser SP 20 ile konferans stüdyonuz cebinizde

Sennheiser SP 20

USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara da bağlanabilen SP 20, bir yandan kendini şarj ederken, bir yandan da telekonferans özelliklerinin doğrudan kullanılabilmesini sağlıyor. Aynı anda hem mobil cihazlara hem de PC’lere aynı anda bağlanabilen SP 20, böylece bilgisayar üzerindeki bir telekonferansı, cep telefonu üzerindeki bir başka konferans ile birleştirebiliyor. Cep telefonu ve tablet hoparlörlerinden çok daha yüksek kalitede ses çıkışı sağlayan SP 20, multimedya uygulamalarında da kullanılabiliyor.

Masa telefonunuzdan vazgeçmenize gerek yok

DW_Pro_2_USB_ML

Sennheiser, masa telefonundan vazgeçmek istemeyen kurumsal çalışanlara da kablosuz özgürlük seçeneği sunuyor. DW serisi DECT kulaklıklar, kullanıcıyı hem masa telefonuna hem de SFB istemcisine aynı anda bağlı tutuyor. Tüm ofis içinde kablosuz hareket özgürlüğü sunan DW serisi kulaklıklar, 180 metreye kadar mesafede HD kalitesinde berrak ses ve 12 saate kadar bağımsızlık sunuyor.

Aynı anda iki cihaza birden bağlanın

Presence UC kulaklık

İsteğe göre tek veya çift taraflı olarak seçilebilen MB Pro serisi kulaklıklar, aynı anda iki cihaza birden Bluetooth ile kablosuz bağlanabiliyorlar. Gürültü filtrelemeli mikrofonları ile açık ofislerde bile ortamdan soyutlanarak pürüzsüz gürültüsüz bir ses iletimi sağlayan kulaklıklar, Room Experience özelliği ile aynı odadaymışçasına doğal bir ses üretimi sunuyor. Böylece gerçek bir sunumdan hiçbir farkı olmaksızın iş hayatına entegre edilebiliyor.