Skip to main content

Teenage mutant Ninja Turtles oyunları bu yaz çıkıyor  Nickelodeon ve Activision Yayıncılık ünlü çizgi kahramanlar Teenage Mutant Ninja Turtles temalı oyunlar için yaptıkları global anlaşmayı duyurdu. Activision, Teenage Mutant Ninja…
Teenage mutant Ninja Turtles oyunları bu yaz çıkıyor 
Nickelodeon ve Activision Yayıncılık ünlü çizgi kahramanlar Teenage Mutant Ninja Turtles temalı oyunlar için yaptıkları global anlaşmayı duyurdu. Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles oyunlarını üretecek. 
TMNT serisi için oyun endüstrisinde lider olan Activision ile iş birliği yapmaktan gurur duyduklarını belirten Nickelodeon Tüketici ve Eğlence Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Sherice Torres, “Oyunların kaplumbağaların özelliklerini ve heyecan verici öğelerini yakalayarak oyun severlerin interaktif ve heyecan dolu maceralar yaşamalarını sağlayacağına inanıyoruz” ifadesini kullandı.
Activision Yayıncılık Minneapolis Başkan Yardımcısı Kurt Niederloh ise “Teenage Mutant Ninja Turtles severler benzersiz ve çok tutkulu bir nesil. Biz de bu tutkunun hakkını verecek farklı oyunlar yaratırken Nickelodeon ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.
Yeni Teenage Mutant Ninja Turtles çizgi dizi serisi Türkiye’de Kasım ayında lanse edildi. Dizi, her Pazar Digitürk kanal 172’de Türk izleyicisi ile buluşuyor.