Skip to main content

Orta Doğu’nun ilk online temizlik platformu Justmop.com, Nevzat Aydın’dan yatırım aldı

Bugüne dek 10’dan fazla girişimde melek yatırımcı olan Nevzat Aydın’ın bu seferki yatırımı kendisi için farklı bir öneme sahip. Girişimci ortaklar Ali Çağatay Özcan ve Kerem Kuyucu, Yemeksepeti’nin Orta Doğu yapılanmasında 2’şer yıla yakın süre üst düzey yönetici olarak görev almış isimler.

Orta Doğu’nun ilk ve pazar lideri online temizlik platformu Dubai merkezli Justmop.com, Şubat 2015’teki kuruluşunun ardından geçtiğimiz günlerde Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’dan yatırım aldı. Yemeksepeti’nin Delivery Hero öncesi dönemdeki Orta Doğu yapılanması Foodonclick.com’da üst düzey yönetici pozisyonunda yer alan Ali Çağatay Özcan ve Kerem Kuyucu’nun girişimi olan Justmop.com, Aydın’dan mentorluk anlamında da destek alıyor.

nevzat aydın

Bugüne dek 10’dan fazla girişimde melek yatırımcı sıfatıyla yer alan ve Justmob.com’a da Gökçe Kabatepe ve Aydın Özol ile birlikte yatırım yapan Nevzat Aydın, “Yemeksepeti bugün büyük bir kurum haline geldiyse de, DNA’sında girişimcilik var. Bu da bizlerle çalışan insanları, fikirlerini hayata geçirme konusunda teşvik ediyor. Eski çalışma arkadaşlarımızın gelecek vadeden bu tarz iş modelleri yaratmaları bizi de mutlu ediyor. Ben de inandığım bu projeye mümkün olduğunca destek olmayı sürdüreceğim” dedi.