Skip to main content

EngageYa, tasarladığı yeni içerik ürünü StoriYa’yı pazara sundu.

Native reklam platformu EngageYa, tasarladığı yeni ürünü StoriYa’yı pazara sundu. İçerik sitelerinde, hikaye (story) formatında içerik önermesi ve reklam gösterimi için dizayn edilen StoriYa, sosyal paylaşım sitelerinin hikayelerinden esinlenerek hayata geçirildi. StoriYa ile kullanıcıların, hikayeler üzerinden içerik ve reklam hizmetlerine farklı bir kanaldan daha kolay ulaşması hedefleniyor. Çıkış amacı içerik sitelerine ilgisi azalan gençleri yeni etkin bir format ile tanıştırmak olan StoriYa, genç hedef kitlenin ilgi alanlarına özel, doğru içerik ile buluşmalarını sağlıyor. Platform, reklamverenin doğru hedef kitleye daha kolay ulaşması sağlayarak, ürünlerinin bilinirliğini artırıyor.

İçerik üreticisine görsel ya da video içerikleriyle yeni bir ara yüz hizmeti sunan StoriYa, mobil web sayfalarında ve mobil uygulamalarda çalışıyor.

EngageYa Türkiye Genel Müdürü İlter Avcı; “EngageYa Türkiye olarak çok heyecanlıyız çünkü StoriYa gibi yenilikçi bir ürünü pazara sunmanın yanı sıra, ülkemizin yetiştirdiği bir mühendis arkadaşımızın projesi olması ürünü daha da anlamlı kılıyor. Ülkemizde başlattığımız bu yeni ürünümüz halen Yunanistan, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde yayında. Yakın zamanda, StoriYa’nın yeni pazarlarda da kullanıma girmesini hedefliyoruz. “dedi.