Skip to main content

MySpace yenilenen tasarımıyla yayında MySpace, merakla beklenen yeni tasarımını kullanıcılara sundu.  Anasayfasında MySpace’in yeni tasarımında büyük rolü olan Justin Timberlake’in yeni şarkısı ‘Suit & Tie’ın tanıtımı yer alıyor.  MySpace, Timberlake’ın…
MySpace yenilenen tasarımıyla yayında

MySpace, merakla beklenen yeni tasarımını kullanıcılara sundu. 
Anasayfasında MySpace’in yeni tasarımında büyük rolü olan Justin Timberlake’in yeni şarkısı ‘Suit & Tie’ın tanıtımı yer alıyor. 
MySpace, Timberlake’ın yeniden gözden geçirdiği konseptiyle sanatçılar ve dinleyiciler için bir sosyal ağ platformu. Burada sanatçılar kendi müziklerini tanıtabilecek, ve hayranlar site üzerinden şarkıları ücretsiz dinleyebilecek, reklam amaçlı olmadan müziği kullanabilecek. Ayrıca kullanıcılar, iTunes’tan sevdikleri şarkı ya da albümleri satın alabilecek. 
Önceki MySpace kullanıcıları, giriş bilgilerini kullanarak giriş yapabilir. Henüz üye olmayanlar, yeni bir hesap oluşturabilir ya da kendi Facebook – Twitter hesaplarından siteye giriş yapabilir.
Independent gazetesi, yeni MySpace için Tumblr, Pinterest ve eski MySpace deneyiminin bir karışımı olduğu tanımını yaptı. 
MySpace’in yeni adresine buradan ulaşılabilir.
Yenilenen MySpace’i, 2011 yılında interaktif medya şirketi Specific Media, 35 milyon dolara satın almıştı. Specific Media CEO’su Tim Vanderhook’un Ad Age’e verdiği röportajında; yaratıcı ve yetenekli birini aradıklarını ve bu tanıma uygun olarak Justin Timberlake’i seçtiklerini belirtmişti. 
Justin Timberlake, hisse sahibi olarak; yine aynı yıl Specific Media’nın ortaklarından biri olmuştu.