Skip to main content

Yellow Yol Tarifi’ni kullanan firmalar, müşterileri için coğrafi konumlandırması en doğru şekilde yapılmış, ayrıntılı mekan bilgileri eklenmiş lokasyonları harita üzerinde gösterebiliyorlar. Böylece diğer şubeleri ya da iş alanını tamamlayan servis…

Yellow Yol Tarifi’ni kullanan firmalar, müşterileri için coğrafi konumlandırması en doğru şekilde yapılmış, ayrıntılı mekan bilgileri eklenmiş lokasyonları harita üzerinde gösterebiliyorlar.

Böylece diğer şubeleri ya da iş alanını tamamlayan servis veya firmalara müşterilerini kolaylıkla yönlendirerek hizmet bütünlüğü sağlayabiliyorlar.
Yellow Medya tarafından kullanıma sunulan Yellow Yol Tarifi ürününün sunduğu imkânlar sayesinde firmalar artık müşterilerine şirketin bulunduğu yerden, kendi seçtikleri ve haritada işaretledikleri diğer önemli lokasyonlara nasıl ulaşılabileceklerini gösterebiliyorlar. 
Harita üzerinde, firmanın bulunduğu yer başlangıç noktası kabul edilerek, seçilen 5 lokasyon haritada işaretleniyor. Bu işaretlenen yerler favori mekanlar, diğer şubeler, turistik tesisler, firmanın iş alanını tamamlayan diğer servis veya şirketler olabiliyor. Bu lokasyonları tanımlayacak fotoğraflar da haritanın altına ekleniyor. Müşteriler ziyaret etmek istediği lokasyonun fotoğrafına tıklayarak o mekan ile ilgili bilgi ve yol tarifini kolaylıkla alabiliyor. Haritada, firmadan seçilen adrese giden yol tarifi ve detaylı bir anlatım da yazılı olarak gösteriliyor, hatta yazıcıdan çıktı olarak alınabiliyor.
Firmaya ait iletişim bilgilerinin harita üzerinde firma logosuyla birlikte gösterilmesini sağlayan Yellow Yol Tarifi, harita ve uydu gösterim seçenekleri, Türkçe ve İngilizce dil desteği, detaylı yol tarifi gösterimi ve alternatif güzergah belirleme olanağıyla pratik kullanım imkanı sunuyor. Yellow Yol Tarifi kullanıcıları opsiyonel olarak istedikleri takdirde 5 lokasyondan fazlasının gösterilmesini sağlayabiliyorlar.