İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 02.02.2012 - 16:27

Motorola Solutions 2011’de satışlarını artırdı

Motorola Solutions (NYSE: MSI) 2011’in son çeyreği ve yılın tümüne ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Dördüncü çeyrek satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre %5 düzeyinde artarak 2,3 milyar Amerikan Doları düzeyinde gerçekleşirken, yıllık satış miktarı da %8 artışla 8,2 milyar olarak gerçekleşti. Motorola Solutions CEO’su Greg Brown sonuçlara ilişkin açıklamasında şunları dile getirdi: “Son çeyrekteki […]

Motorola Solutions (NYSE: MSI) 2011’in son çeyreği ve yılın tümüne ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Dördüncü çeyrek satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre %5 düzeyinde artarak 2,3 milyar Amerikan Doları düzeyinde gerçekleşirken, yıllık satış miktarı da %8 artışla 8,2 milyar olarak gerçekleşti.

Motorola Solutions CEO’su Greg Brown sonuçlara ilişkin açıklamasında şunları dile getirdi: “Son çeyrekteki rekor rakamlar, yılı şirketimiz açısından son derece sağlam ve heyecan verici şekilde kapattığımıza işaret ediyor. Portföyümüzü geliştirip güçlendirirken, operasyonel karlılığımızı da gelir artışımızın 5 kat üstüne çıkardık. Operasyon marjlarımızı büyütürken, güçlü bir nakit akışı sağlarken hissedarlarımıza sermaye getirisi sağlamaya öncelik verdik.”