Skip to main content

Lenovo, Moto Z Play’i IFA’da görücüye çıkardı. Detaylar haberimizde…

Lenovo Motorola markasına eklediği modelleriyle devam ediyor. IFA’da tanıtılan Moto Z Play’in ince ve hafif tasarımı, sağlam alüminyüm kasası ve 50 saate varan batarya ömrü öne çıkan özellikler arasında.

Moto Z Play, 2.0 GHz octa-core işlemcisi, 5.5 inç 1080p HD Super AMOLED ekranı ve 3GB belleği ile oyun oynama ve video izleme konusundaki hızıyla dikkat çekti.

Moto Z Play’in özellikleri arasında ayrıca 16 MP laser auto focus kamerasıyla gece&gündüz keskin fotoğraflar çekerken, geniş açılı ve LED flaşlı ön kamerası da bulunuyor.

Motorola Moto Z Play tanıtıldı2Lenovo’nun teknolojiseverlerle buluşturduğu son Moto Mod ise Hasselblad True Zoom. Hasselblad ile yapılan işbirliğinden doğan şık tasarımlı Hasselblad True Zoom, Moto Z telefonlarla birleştirildiğinde telefonun fotoğraf çekme özelliklerini en üst seviyeye taşıyor.

Hasselblad True Zoom ile kullanıcılar klasik fotoğraf makinelerinde olduğu gibi deklanşör ve zoom ayarlarını fiziksel olarak uygulayabilme imkanına kavuşuyor. Bu cihazı satın alanlar fotoğrafları üst düzey edit edebilme özelliği sunan Hasselblad’in focus yazılımından da ücretsiz yararlanabiliyor.