REKLAM & PAZARLAMA

DigitalAge | 06.02.2017 - 10:31

Morgan Freeman'lı THY reklam filmi Super Bowl'da yayınlandı

morgan freeman turk hava yollari

Türk Hava Yolları (THY) marka yüzü olarak ünlü oyuncu Morgan Freeman ile çektiği reklam filmi NFL (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) Finali Super Bowl’da yayınlandı.

Milyonlarca Amerikan futbolu tutkunu, Amerikan Futbol Ligi’nin final karşılaşması olan Super Bowl’u izlemek için ekran başına geçti. Bu yıl 51. kez düzenlenen Super Bowl karşılaşması, New England Patriots ve Atlanta Falcons takımları arasında yapıldı. Maç dışında en çok ilgi gören bir başka unsur da  maç sırasında  yayınlanan birbirinden ilginç reklamlar oldu. Super Bowl‘a geçen yıl Batman v. Superman filmi sponsorluğu ile katılan Türk Hava Yolları, bu yıl Morgan Freeman ile seslendiği reklam filmiyle etkinlikteki yerini aldı.

Hollywood starı Morgan Freeman, Türk Hava Yolları, uçağının içinde çekilen filmin içinde çay içiyor ve izleyiciyle konuşuyor. Freeman şu ifadeleri kullanıyor:

“Kimilerimiz keşfedilmenin peşine düşer, heyecanla yola çıkarlar. Dünyaları buluşturup farklılıklardan keyif alırlar. Eğer siz de bizim gibi bu muhteşem gezegeni daha çok keşfetmek istiyorsanız, size eşlik etmeye hazırız. Şimdi. Dünya daha büyük. Keşfet”