Skip to main content

Ünlü moda ikonu Gisele Bündchen’in iç giyim koleksiyonu Twigy ile Türkiye’de markafoni.com üzerinden her bir modelden sınırlı sayıda satışa sunulan Gisele Bündchen iç giyim koleksiyonu Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel…

Ünlü moda ikonu Gisele Bündchen’in iç giyim koleksiyonu Twigy ile Türkiye’de
markafoni.com üzerinden her bir modelden sınırlı sayıda satışa sunulan Gisele Bündchen iç giyim koleksiyonu Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel ve markafoni Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari’nin ev sahipliğinde bir defile ile sergilendi. 
Bündchen, marka yüzü olduğu HOPE koleksiyonu için tasarladığı ve kendisinin de giydiği ürünlerden sonra, şimdi de kendi adını taşıyan markasını Türk kadınlarıyla buluşturdu. Son derece şık ve zarif olmakla beraber, fonksiyonel iç giyim modelleri de sunan Gisele Bündchen markalı ürünlerin yelpazesi de oldukça geniş: Sutyen, g-string, külot, boxer, gecelik, jartiyer takımları, korse, selülit giderici ve inceltici korse, iç giyim aksesuarları ve daha birçok ürün bu koleksiyonda yer alıyor.

‘Emana teknolojisi’
Tüm bunların yanı sıra, markanın ‘Emana teknolojisi’ ile üretilen ürünleri ise selülit giderici özelliği taşıyor. Özel bir teknoloji ile üretilen Emana, DNA’sindaki bioaktif kristaller sayesinde uzun kızıl ötesi ışınlarla biostimülasyonu teşvik eden çok özel bir iplik. Bu biostimülasyon, metabolizmayı hızlandırarak selülit dokusunu azaltma ve kas yorgunluklarını giderme özelliğini taşıyor. Bel, karın ve sırt için ideal olan bu ürün, kadınların vücudunu şekillendiriyor.
markafoni.com’da satışa sunulan sınırlı sayıdaki Gisele Bündchen ve HOPE ürünlerinin fiyatları yüzde 50 indirimle 20 ile 200 TL arasında değişiyor.