Skip to main content

Love Dance, eğlenceli oyun içeriğiyle her yaştan oyuncuya hitap ediyor.

Hemen hemen her gün bir kez de olsa oyunlar ile bir araya geliyoruz. Dünya genelinde anlık olarak milyonlarca insanın oynadığı oyunlar uzun yıllardır bizlerle birlikteler. Ancak son yıllarda gerek teknolojinin getirileri gerekse yetenekli geliştiriciler sayesinde inanılmaz başarılı yapımlar haline gelen video oyunlar her geçen gün gelişimini bir tık yukarıya taşıyor. PC, konsol, mobil ve web tarayıcı gibi birçok farklı platformda karşımıza çıkan oyunlar ile karşılaşmamak neredeyse mümkün değil.

Her yıl düzenlenen oyun fuarlarında oyun geliştirici stüdyolar yeni oyun ve güncellemeleri ile birbirleri ile kıyasıya bir mücadele içerisine giriyorlar. Sektörün gelişmesinde ana rolde yer alan PC ve mobil platformda yüz binlerce başarılı yapım bulunuyor. Gelişimini emin adımlar ile sürdüren bu platformlar üzerinde e spor turnuvaları ile bambaşka bir boyuta geçildi. Birçok kült olmuş sektörü geride bırakan oyun sektöründe bu iki platformun yanı sıra mobil platformda da oldukça başarılı yapımlar yer alıyor. Her an yanımızda olan akıllı telefon, tablet gibi ürünler için hazırlanan mobil oyunlar da oldukça başarılı bir hal almaya başladı. Anlık olarak bu platform üzerinden de milyonlarca oyuncunun aktif olduğu oyunlar gelişimini her geçen gün daha da artırıyor. Bu üç ana platform dışında web tarayıcılar üzerinden hızlı ve online oyunlarda bulunuyor.

Web tarayıcı oyunları günlük oynanan oyunlar olarak sıkça tercih ediliyor. Web tarayıcı oyunları binlerce farklı kategorilerde olmak ile birlikte online dans oyunları listesi yer alıyor.

Love Dance‘i Google Play’den indirmek için buraya, App Store’dan indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.