Skip to main content

Yazılım geliştiricilerinin projeleriyle katılacağı CardSmart Award-Mobidea Yarışması, mobil yazılım geliştirme platformuna yönelik potansiyeli artırmayı hedefliyor Cardtek Group’un bu yıl ikincisini düzenlediği cep telefonu üzerinden yazılım geliştiriciler için hayata geçirdiği CardSmart…

Yazılım geliştiricilerinin projeleriyle katılacağı CardSmart Award-Mobidea Yarışması, mobil yazılım geliştirme platformuna yönelik potansiyeli artırmayı hedefliyor
Cardtek Group’un bu yıl ikincisini düzenlediği cep telefonu üzerinden yazılım geliştiriciler için hayata geçirdiği CardSmart Award – Mobidea2 Yarışması’na başvurular devam ediyor. 
Kimler katılabilir?
Yarışmaya mühendislik fakültelerinin üçüncü ve dördüncü sınıf lisans ile yüksek lisans öğrencilerinin katılabiliyor. 
Ödüller
Proje fikirleri için son başvuru tarihinin 25 Şubat olduğu CardSmart Award – Mobidea2 Yarışması’nda projeler uyarlanabilirlik, inovasyon, geliştirilebilirlik, sürdürülebilirlik, yaratıcılık ve tasarım gibi altı ana kritere göre değerlendirilecek. Alanında yetkin öğretim görevlileri ile üst düzey yöneticilerin jüri üyesi olarak projeleri değerlendirdiği yarışmanın birincisi Chicago’da iki ay İngilizce dil eğitimi kazanacak. İkinciliğe değer görülen proje Macbook Pro Apple Notebook’un, üçüncü ise Samsung Galaxy SIII ve Galaxy Tab’in sahibi olacak. 
CardSmart Award-Mobidea2’de bireysel yazılımcı potansiyelini gün ışığına çıkarmayı hedeflediğini belirten Cardtek Group Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü, şirket olarak bu alanda yapılan çalışmaları desteklediklerini söyledi. 
Başvurular buradan yapılabilir.