Skip to main content

Cepde.net, elinizde bulunan mevcut akıllı telefonlar ve tabletler için birçok işe yarar uygulama, android oyunlar, melodi ve cep telefonu duvar kâğıtlarını da sizlerin kullanımı için sunuyor.

Her geçen gün daha küçük teknolojilere ayak uydurmaya çalışıyoruz.  Bundan 20 yıl önce devasa bilgisayarlar kullanılırken şimdiki cihazlar olabildiğince küçülüyor. Gün içerisinde bilgisayardan çok telefon ve tabletleri kullanıyoruz. Uzun süren otobüs ya da servis yolculuklarının %90’ı mobil cihazlar kullanarak geçiyor. Bu alanda yüksek talep doğrultusunda birçok mobil yazılım uzmanı bu alandaki ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilmek için uygulamalarını sürekli olarak güncelliyor.

Kısa süreler içerisinde size keyifli zaman geçirtecek oyunlardan sosyal medyaya ulaşabilmenizi sağlayacak uygulamalara kadar birçok uygulama kısa zaman aralıklarında güncelleniyor. Bulunduğumuz dönemdeki en aktif mobil uygulamaların ilk sıralarını strateji oyunları, simülasyon oyunları ve sosyal medya uygulamaları çekiyor. Çoğu kullanıcı ağırlık olarak sosyalleşebileceği ve gündemden haberdar olabileceği bunun yanında da arkadaşları ile bağlantı kurup beraber oyun oynayabileceği uygulamaları tercih ediyor. Ancak çoğu kişi uygulamalar hakkında birçok ayarı ve özelliği bilmiyor. Yapılan güncellemeler ile neler eklendiğini o hafta içerisinde nelerin daha popüler olduğunu ve ne gibi uygulamaların çıkarıldığını aktif olarak takip etmiyorlar.

Oyunları daha rahat oynamak ve zevk alabilmek için aktif paylaşımlarda bulunarak ipuçları ve tavsiyeler paylaşan cepde.net  melodilerden duvar kağıtlarına kadar pek çok kategori sunuyor.

Kaynak: https://www.cepde.net