Skip to main content

Marka, ajans, yayıncı, platform ve teknoloji sağlayıcılarını buluşturan etkinlik MMA Forum’un bu yılki teması yüzde 100 mobil.

25 Ekim 2017 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşecek  MMA Forum İstanbul 2017, marka, ajans, yayıncı, platform ve teknoloji sağlayıcılardan yaklaşık 500 kişilik  bir katılımcıyı bir araya getirecek. % 100 mobil ana teması altında mobil pazarlamanın bugünün ve geleceğinin masaya yatırılacağı organizasyonda Alpha.One, AdColony, Adjust, AppsFlyer, App Annie, Google, LinkedIn, Doğuş Yayın Grubu, Hepsiburada, Sütaş, Dominos dışında Akbank, Garanti, Yapı Kredi ve İş Bankası’ndan konuşmacılar sahne alacak. Organizasyonun sunuculuğu ise son dönemin popüler isimlerinden komedyen Kaan Sekban üstleniyor.  Sekban ayrıca Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz’la eğlenceli bir oturum gerçekleştirecek.

Ayrıca MMA The Smarties Ödülleri’nin EMEA ve Türkiye Gala gecesi yine 25 Ekim’de Swissotel’de yapılacak. EMEA’da Türkiye’den katılan başvurulardan 33 tanesinin kısa listeye kaldığını ve bu bağlamda Türkiye’ye oldukça fazla ödül gelmesinin beklendiğinin altını çizelim.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi isteyenler şu adrese tıklayabilirler. www.mmaturkeyevents.com