Skip to main content

Microsoft Teknoloji Zirvesi, başarılı iş ortakları, çözüm geliştiriciler ve teknoloji dünyasının başarılı isimlerini bir araya getirdi.

Bu yıl altıncısı düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi, teknoloji dünyasının başarılı isimlerini ve ilham veren dijital dönüşüm projelerini buluşturdu. Haliç Kongre Merkezi’nde tüm gün süren zirvede uzmanların gözünden dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil teknolojiler ve sektörel çözümlerle ilgili en yeni gelişmeler ele alındı. Zirvede bir araya geldiğimiz  Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı ile etkinliği ve Microsoft’un yapay zekâ konusundaki yaklaşımını konuştuk. Röportajımızı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

En yeni teknolojiler Deneyim Merkezi’nde sergilendi

Yaklaşık 3000 kişinin katıldığı ve Datamarket ana sponsorluğunda gerçekleşen zirvede kurulan Start-Up alanında 8 başarılı girişimciye yer verilirken, Teknoloji Deneyim Alanı içinde Müşteri Deneyim Merkezi, Microsoft Teknoloji Merkezi ve Uzmanlara Sorun alanları katılımcılarla buluştu. İyilik İçin Teknoloji alanında ise Türkiye’nin önde gelen 4 sivil toplum kuruluşu YenidenBiz, Kodluyoruz, Tohum Otizm ve Habitat yer aldı.