Skip to main content

Microsoft Türkiye, Business Central’ın yeni sürümünü Türkiye’de erişime açacağını duyurdu.

Microsoft Türkiye, Microsoft Dynamics 365 iş çözümleri ailesinin en çok kullanılan ürünü olan Business Central’ın yeni sürümünü Türkiye’de erişime açacağını duyurdu. Dünyada üretimden mağazacılık ve perakendeye, dağıtım ve lojistik operasyonlarından hizmet ve eğitim sektörüne kadar birçok sektörde yaygın şekilde kullanılan bir iş yönetimi çözümü olan Business Central, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin uçtan uca görünüm ile finans, satış, hizmet ve operasyonlardan elde edilen verilerini merkezi olarak yönetebilmesini sağlıyor.

Yapay zekâ senaryolarına uygun bir platform sunan Business Central, aynı zamanda Microsoft Power BI ile entegre çalışması ve uzaktan çalışma modeline uygunluğuyla dikkat çekiyor. Hızlı bir kurulum süreci olan ürün, bulut sayesinde kullanıcılara sürekli son sürümde kalma avantajı sunuyor. Yeni sürümle birlikte Business Central ürününün Türkiye’de giderek daha da yaygınlaşması bekleniyor.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin, “Business Central, dünya çapında üretimden mağazacılık ve perakendeye, dağıtım ve lojistik operasyonlarından hizmet ve eğitim sektörüne kadar birçok sektörde yaygın olarak kullanılan bir iş yönetimi çözümü. Sunduğu pratik araçlar sayesinde kendi işinize odaklanmanızı sağlarken, esnek yapısıyla büyüme gücünüzü artırıyor. İşletmenizin içindeki süreçleri birbirine entegre etmenizi sağlayan Business Central’ın sunduğu uçtan uca görünüm ile finans, satış, hizmet ve operasyonlardan elde edilen veriler merkezileşiyor. Tüm verilerin güncel kalmasıyla trendler görülebiliyor; sorunlar önlenebiliyor ve harika bir müşteri deneyimi sunuluyor” dedi.