İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 20.04.2016 - 10:14

Microsoft Dynamics AX’i tanıttı

Microsoft, yeni nesil Microsoft Dynamics AX sürümünü tanıttı

Kurumların iş yapış süreçlerini hızlandırmak ve daha iyi çözümler sunan Microsoft yeni nesil bulut ERP çözümü Dynamics AX çözümünü İstanbul’da düzenlenen Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde duyurdu.

Yeni nesil Microsoft Dynamics AX çözümü, 40 dilde Türkiye’nin de içinde olduğu 137 pazarda piyasaya sürüldü. Yeni nesil Microsoft Dynamics AX sürümüyle kurumlara yeni mobil senaryoları hayata geçirme, bulutun sunduğu olanakları stratejik avantaja dönüştürme, müşterilerle daha iyi etkileşim kurma ve mobil çalışanlar için çok daha verimli bir ortam kurgulama fırsatı sunuluyor.

Microsoft kurumlara işlerini yürütmek ve dijital dönüşümlerine katkıda bulunmak için buluttan Ofis Dynamics AX, iş faaliyetleri için Office 365, müşteri kazanımı ve iş analitiği için Power BI ve Dynamics CRM gibi komple çözümler sunan tek firma olma özelliğine sahip.

Dünya çapında Engine Grubu, Hagler Systems, Haldex, Icon, Renault Sport F1 Ekibi, PRIVA, Smiles, Travel Alberta ve Umbra Grubu, Türkiye’de de LC Waikiki tarafından bulut üzerindeki iş süreçleri için kullanılan yeni nesil Dynamics AX geleneksel iş çözümlerinin ötesine geçerek ERP, BI ile veri tabanı servislerini bir araya getiriyor.