ETKİNLİK

DigitalAge | 20.10.2020 - 15:55

Micro Focus Virtual Realize Tour ’20 başlıyor

Micro Focus’un müşteri ve iş ortaklarına yönelik en kapsamlı etkinliği olan “Micro Focus Virtual Realize Tour ‘20” 21 Ekim Çarşamba günü sanal ortamda gerçekleşecek.

Micro Focus’un müşteri etkinliği “Micro Focus Virtual Realize Tour ‘20” 21 Ekim, Çarşamba günü dijitalde gerçekleştirilecek. Bilişim teknolojileri alanındaki son trendlerin masaya yatırılacağı yarım gün sürecek etkinlikte, farklı sektörlerden duayenler konuşmacı olarak yer alacak. 2 özel panelin gerçekleştirileceği etkinlikte 3 ayrı salonda ürün bazında paralel oturumlar düzenlenecek. Moderatörlüğünü Cüneyt Özdemir’in yapacağı “Dijital Dönüşümde Yapay Zeka” oturumunda, farklı sektörlerden katılımcılar yer alacak.

Paneller sonrasında ise 3 ayrı salonda gerçekleşecek başarı hikayesi sunumları ile finanstan, perakendeye, holdingden havacılık sektörüne kadar farklı sektörlerden firmaların Micro Focus çözümleriyle gerçekleştirdikleri başarılı projeler masaya yatırılarak dinleyiciler ile paylaşılacak.

Micro Focus Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Deniz Kırca, “Üretimden perakendeye, finanstan telekoma kadar farklı sektörlerden duayenleri bir araya getirmeyi hedeflediğimiz etkinliğimizde Micro Focus yöneticileri, ürün uzmanları, iş ortakları ve müşteriler tarafından sunulacak içeriğe erişebilir, iş gereksinimlerinize ve profesyonel gelişim hedeflerinize göre hazırlanmış 1’e 1 toplantılar organize ederek ürün tanıtımlarına katılım fırsatı elde edebilirler. Becerilerini genişletmek, stratejik bilgi edinmek ve dijital dönüşümü güçlendirmeye yardımcı olmaya adanmış değerli bilgileri öğrenmek için etkinliğimize herkesi davet ediyoruz” diyor.

Ücretsiz olan etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için burayı tıklayabilirsiniz.