Skip to main content

Mercedes me connect ile şimdi Mercedes’inizle iletişim kurma zamanı: Tek bir tuşla otomobilinize bağlantı kurabilir, onu kontrol edebilir, güncel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mercedes me connect uygulaması ile Mercedes kullanıcılarının hayatı nasıl kolaylaşacak? Videomuzu izleyebilirsiniz.

Türkiye’de tüm Mercedes-Benz otomobillerde 2017 yılı itibarıyla sunulmaya başlanan Mercedes me connect hizmetleri ile akıllı telefonlar ve tabletlerden artık araç sahiplerinin otomobillerine uzaktan erişimi mümkün oluyor. Standart sunulan servisler kapsamında 2017 model tüm otomobillerde Mercedes-Benz acil çağrı sistemi, bakım yönetimi, uzaktan arıza teşhisi, kaza yönetimi ve arıza yönetimi hizmetlerinden süresiz yararlanılıyor. Standart olarak sunulan Remote Online hizmetleri sayesinde ise uzaktan merkezi kilit kontrolü, uzaktan araç durumuna erişim, ilave ısıtıcının programlanması, park edilmiş konum bilgisi, araç takibi ve coğrafi sınırlandırma hizmetlerinden ilk 3 yıl ücretsiz olarak yararlanılabiliyor. Remote Online donanımına ek olarak 360o kameralı park yardımcısı ve KEYLESS-GO donanımlı yeni E-Serisi otomobiller ise araç dışından park etme yardımcısı hizmetinden ilk üç yıl ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Mercedes me connect uygulaması ile Mercedes kullanıcılarının hayatı nasıl kolaylaşacak? Videomuzu haberin girişinden izleyebilirsiniz. 

Otomobiliniz konuşabilseydi, size ne söylerdi?

Mercedes me connect ile şimdi Mercedes’inizle iletişim kurma zamanı: Tek bir tuşla otomobilinize bağlantı kurabilir, onu kontrol edebilir, güncel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bağlantı imkanının yanında yoldayken size destek olur ve ekstra güvenlik sağlar. Mercedes me connect ile şimdi otomobilinize bir tablet ya da cep telefonunuz kadar uzaksınız. Mercedes me connect ile gelen 7 özelliği buradan izleyebilirsiniz.