Skip to main content

İnsanların günlük yaşamlarını kolaylaştıran, kullanırken eğlendiren platformlar üretmek amacıyla kurulan Sonocial aplikasyonu kullanıcılara sunuldu.  Akıllı cep telefonlarına, tabletlere ve bilgisayarlara uygulanabilen Sonocial aplikasyonu ile kullanıcılar, ‘Kim ne giyiniyor, hangi marka aksesuar kullanıyor,…İnsanların günlük yaşamlarını kolaylaştıran, kullanırken eğlendiren platformlar üretmek amacıyla kurulan Sonocial aplikasyonu kullanıcılara sunuldu. 
Akıllı cep telefonlarına, tabletlere ve bilgisayarlara uygulanabilen Sonocial aplikasyonu ile kullanıcılar, ‘Kim ne giyiniyor, hangi marka aksesuar kullanıyor, nerede yemek yiyor?’ gibi merak edilenleri, televizyonda izlerken anında bildirimle öğrenerek istedikleri ürünleri, özel indirim ve kampanyalardan faydalanarak satın alabiliyor. 
Sonocial kullanıcıları beğenilen, satın alınabilen ve kazanılan fırsatları sosyal medya aracılığıyla tüm takipçilerle de paylaşabiliyor. 
Öncelikli olarak iOS işletim sistemi bulunan telefonlarda, Apple Store’dan indirilebilecek olan uygulama, daha sonrasında ise Android uyumlu akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ve Sonocial’ın websitesi üzerinden bilgisayar kullanıcılarına uygulamaya açılacak. 
Sevilen programların özel röportajları ve kamera arkası görüntülerini sunan Sonocial, aynı zamanda kullanıcılarına izledikleri dizinin sonunu bile belirleme şansı sunacak.