Skip to main content

Angel Effect, gerçek zamanlı video arama teknolojisi üreten San Francisco merkezli teknoloji girişimi 11Sight’a yatırım yaptı.

Melek Yatırım Platformu Angel Effect, San Francisco merkezli teknoloji girişimi 11Sight’a yatırım yaptı. Türkiye ve globaldeki girişimlere yatırımlar yapan ve geniş bir melek yatırımcı ağı olan Angel Effect’ten yatırım alan 11Sight, gerçek zamanlı video arama teknolojisi üretiyor.

2016 yılında San Francisco’da kurulan 11Sight, telefon numarasına bağlı olma gereksinimi duymadan gelen görüşmeyi herhangi bir cihazla cevap verme olanağı tanıyor. Ayrıca QR kod kullanarak gelen aramanın hangi kanal aracılığıyla size ulaştığını gösteriyor. Otomotiv, Gayrimenkul, Perakende, Telesağlık ve Fintech başta olmak üzere birçok sektöre hizmet veren 11Sight’ın başlıca müşterileri arasında Audi, Daimler, Tofaş, Suzuki, Hyundai, Kia, Eczacıbaşı, Kale, Sincro gibi şirketler yer alıyor.

Angel Effect CEO’su Orhan Bayram “Üye ağımızdan bu tura katılan iki melek yatırımcı ile birlikte 11Sight’ın yolculuğuna eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Üye ağımız ve ortaklarımızla birlikte, girişimcilerin yolculuklarına finansal yatırım, yüksek etkili mentorluk gibi çok yönlü destek mekanizmalarıyla eşlik etmeye ve yatırımlarımızı artırmaya büyük bir heyecanla devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.