ATAMALAR

DigitalAge | 05.03.2021 - 11:14

Medyaevi’ne yeni genel müdür

Medyaevi İletişim, tüm sektörlerde yaşanan büyük değişim ve dönüşüme paralel, kurumsallaşma ve profesyonel yapısını güçlendirme hedefiyle yapılanmasında değişikliğe gitti.

Medyaevi kurucu ortaklarından, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Nihal Aydoğan, kuruluşundan bu yana üstlendiği Genel Müdürlük görevini, 5 yıldır şirketin genel müdür yardımcılığını üstlenen Faris Seven’e devretti.

Medyaevi Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan, “Medyaevi olarak, 24 yıldır, her biri sektörünün lideri, ulusal ve uluslararası birçok kurum, kuruluş ve markaya iletişim çözümleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günden bu yana müşterilerimiz için “önemli çözüm ortağı” olma hedefiyle faaliyet gösteren şirketimizde yeni bir döneme merhaba demenin heyecanı içindeyim. Medyaevi’nin kuruluşundan bu yana üstlendiğim Genel Müdürlük görevini, katkılarını daha fazla alabilmek, yetki ile sorumluluklarını artırmak üzere, genel müdür yardımcımız sevgili Faris Seven’e devrediyorum. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmeye devam edeceğim. Şirketimizi kurumsal ve profesyonel olarak güçlendirecek bu adımla birlikte Sevgili Faris Seven’in Medyaevi’nin gelecek hikayesine katacağı değerin daha da artacağına inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Faris Seven’in 1995 yılında yerel televizyonlarda başlayan çalışma hayatı 1998 yılında CNN Türk’te haber prodüktörlüğü ile devam etti. 12 yıllık televizyon haberciliğinin ardından, 2010 yılında iletişim sektörüne geçiş yapan Faris Seven, 2014 yılında Medyaevi İletişim Grup Direktörlüğünü üstlendi. Seven, 2016 yılında Medyaevi Genel Müdür yardımcısı olmuştu.