Skip to main content

BuzzCovery, Türkiye’de Faselis Veri Teknolojileri tarafından pazara sunuldu.

Hollanda merkezli Byelex firmasının Haber odaklı marka ve sektör analiz çözümü olan BuzzCovery, Türkiye’de Faselis Veri Teknolojileri tarafından pazara sunuldu. Pazardaki diğer medya takip çözümlerinden farklı olarak önceden anahtar kelime tanımlaması yapmanıza gerek yok. İstediğiniz kelimeyi veya kelime grubunu belirlediğiniz tarih aralığında arayabiliyorsunuz. Sonuçlar ve analiz raporu ise aynı anda ekranınıza yansıyor.

4 bine yakın haber sitesini takip eden ve veritabanına her ay Türkiye’den 200 bin yeni haber sayfası eklenen BuzzCovery sadece kurumsal iletişim departmanlarının değil kurumların satış ve pazarlama departmanlarının da günlük operasyonları sırasında kullanabilecekleri bir ürün. BuzzCovery sayesinde pazarlama ve satış departmanı çalışanları kendi markaları ile birlikte rakip markalar hakkında medyada neler konuşulduğunu, sektörlerinde hangi konuların öne çıktığını anlık olarak takip edebiliyor.


Mevcut medya takip çözümlerinden tamamen farklı olacak şekilde kullanıcı başı sabit ücret modeli ile satılan BuzzCovery farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap etmek için iki farklı paket seçeneği ile sunuluyor. Aylık 9.95 Euro’luk temel paket ile son 21 günlük data içerisinde istediğiniz kelimeleri sorgulayabiliyorsunuz. Aylık 49.95 Euro’luk Profesyonel paket ise istediğiniz tarihler arasında sorgulama yapmanın yanı sıra farklı sorguları karşılaştırmalı olarak raporlama ve raporları bilgisayarınıza indirme imkanı da sunuyor.