Skip to main content

İş dünyasında ve toplumsal yaşamda etkisini sürdürecek trendlerin konuşulacağı MediaCat Live’ın bu yılki ilk buluşması 18 Şubat’ta.

MediaCat önderliğinde düzenlenen online mini konferans serisi MediaCat Live buluşmaları 2021’de de devam ediyor. Yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelen sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutarak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin ediyor. İş dünyasında ve toplumsal yaşamda etkisini hissettirecek trendlerin konuşulacağı etkinlik serisinde ilk buluşma 18 Şubat Perşembe günü, 15.00-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Tedirginlik ve belirsizlik yaşamda ve tüketimde ne tür yeni alışkanlıklar doğuracak? Krizde olan güven ilişkisine hangi faktörler yön verecek? Makro sosyo-kültürel trendler, Türkiye’nin gündelik hayatına nasıl etki edecek? MediaCat Live bu kez bu sorulara yanıt arıyor.

MediaCat Live’ın bu yılki ilk buluşmasında; Gazeteci Barış Soydan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden Prof. Dr. Emre Erdoğan, Özyeğin Üniversitesi İşletme Bölümü’nden Doç. Dr. Ceren Hayran Şanlı, Wunderman Thompson Strateji Direktörü Pelin Karagöz Hüner ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan yer alacak.

18 Şubat Perşembe, 15.00-16.30 saatlerinde gerçekleşecek MediaCat Live: 2021 Trendleri için buraya tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz.