Skip to main content

Soner Sezer ve Önder Yilman, mbsays’in ajans başkan yardımcıları olarak atandılar.

Marka ve iş kapsamını  daha güçlü, daha hızlı ve organize yönetebilmek için organizasyon yapısında değişikliğe giden mbsays’in yeni yapıda şirket kurucu ortaklarının yanı sıra artık üst yönetimde iki de ajans başkan yardımcısı var. Soner Sezer ve Önder Yılman, 1 Ocak tarihinden itibaren mbsays’i tam anlamı ile temsil yetkisine sahip ajans başkan yardımcıları olarak atandılar.

Soner Sezer, Galatarasay Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra yüksek lisansını Université de Nantes / France’ ta tamamlamış, ajans geçmişi üzerine kurumsal markalardan SAP ve Renault tecrübesini eklemiş, 2015 yılından itibaren mbsays Sosyal Medya Direktörü olarak görev yapıyordu.

Önder Yılman ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirip Pera Sanat’ta Visual Design, PR & Adversiting eğitimi aldı. 1998-2007 yılları arası reklamcılık sektörü ajans tarafında Proje Direktörü olarak görev yaptıktan sonra mbsays ile yolları kesişmeden önce kurumsal tarafta Multi Corporation’da Pazarlama Müdürü görevini sürdürüyordu.