UYGULAMA & YAZILIM

DigitalAge | 04.07.2017 - 11:33

Maximum Mobil’den müşterilere çözümler

İş Bankası'nın mobil uygulaması Maximum Mobil, müşterilerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, müşterilerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.  Kullanıcılar, Maximum Mobil’in App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan güncel sürümü ile dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek.

Eğlence Fabrikası ile yapılan işbirliği ile Maximum Mobil üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişleri ve Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek, Spotify üyeliği satın alınabilecek.

Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altına yeni eklenen “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yapabilecek kullanıcılar, uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartları ile dijital kod ödemelerini kolayca ve güvenli olarak gerçekleştirebilecek. Eğlence Fabrikası, satın alınan kodların, müşterilerin tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak.

Maximum Mobil ile kart işlemlerini anında takip etme, zengin içerikli kampanyalara tek tuşla katılım, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, nakit avans/taksitli nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, anında fatura ödeme gibi birçok işlem kolayca gerçekleştirilebiliyor.