TEKNOLOJİ

DigitalAge | 21.03.2013 - 14:07

mavi.com yenilendi

Mavi’nin en büyük mağazası mavi.com yenilendi Mavi Jeans’in en büyük mağazası mavi.com yenilenen yüzüyle kullanıcılarla buluştu.  Mavi’nin üç milyonun üzerinde üyeye sahip Kartuş Kart uygulamasıyla entegre çalışan mavi.com’da yapılan her alışveriş yüzde 5 puan kazandırıyor, kazanılan puanlar online alışverişlerde de harcanabiliyor. mavi.com; kullanım kolaylığı, ürün çeşitliliği, ücretsiz terzi ve Mavi mağazalarından da değişim yapabilme gibi hizmetler sunuyor. Yenilenen […]

Mavi’nin en büyük mağazası mavi.com yenilendi
Mavi Jeans’in en büyük mağazası mavi.com yenilenen yüzüyle kullanıcılarla buluştu. 
Mavi’nin üç milyonun üzerinde üyeye sahip Kartuş Kart uygulamasıyla entegre çalışan mavi.com’da yapılan her alışveriş yüzde 5 puan kazandırıyor, kazanılan puanlar online alışverişlerde de harcanabiliyor.
mavi.com; kullanım kolaylığı, ürün çeşitliliği, ücretsiz terzi ve Mavi mağazalarından da değişim yapabilme gibi hizmetler sunuyor.
Yenilenen online satış sistemini kutlamak için düzenlenen kampanya ile, her gün şanslı 40 kişi mavi.com’dan jeans kazanıyor. 22 Mart’a kadar geçerli olan kampanyaya 100 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm mavi.com müşterileri katılabiliyor.