Skip to main content

Markafoni Grup, CEO İlker Baydar liderliğindeki yönetim kadrosuyla 2015’de hedef büyütüyor

Online perakende firması Markafoni Grup, 2015’e yenilenen yönetim kadrosuyla giriyor. Mayıs 2014’te Naspers bünyesine dâhil olan ve bünyesindeki Markafoni.com, Zizigo.com, Misspera.com markalarının yönetimini tek elde toplayan Markafoni Grup, bu değişimle birlikte uluslararası pazardaki etkisini artırmayı hedefliyor.

Markafoni Grup CEO’su İlker Baydar liderliğindeki yeni yönetim kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Akdağ; Finans Genel Müdür Yardımcısı Onur Baylan; Satış Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Kaplan; Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Tunç Doğanay; İç Denetim Genel Müdür Yardımcısı Serdar Giral; Süreç, Ürün ve Proje Genel Müdür Yardımcısı Hakan Toygar; İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Seda Kayrak Kızıltan ve Hukuk Müşaviri Erdost Pehlivan.

İlk sıra (soldan sağa): Murat Akdağ – Onur Baylan- Gökhan Kaplan – Hakan Toygar 

İkinci sıra (soldan sağa)Serdar Giral – Tunç Doğanay – Seda Kayrak Kızıltan – Erdost Pehlivan

2015 için büyüme hedeflerini yüzde 40 olarak belirlediklerini hatırlatan Baydar, dinamik bir yapılanmaya gittiklerini ve Naspers’ın uluslararası birikiminin desteğiyle geleceğe güvenle baktıklarını dile getirdi.