Skip to main content

Marka Okulu, 26 Nisan’da “Dijitalin Serüveni” başlıklı seminere ev sahipliği yapacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve MediaCat program ortaklığıyla yürütülen ve sektörün ileri gelen isimlerinden oluşan kadrosu ile Marka Okulu, 26 Nisan Cuma günü “Dijitalin Serüveni” başlıklı seminere ev sahipliği yapacak.

İletişim sektörünün önde gelen isimlerini santralistanbul Kampüsü’nde bir araya getirecek olan “Dijitalin Serüveni” başlıklı seminerde, başlangıcından bugüne kadar belki de kimsenin beklemediği bir hızla gelişen, değişen; sosyal ilişkilerin, hatta iş yaşamının merkezi haline gelen dijitalin geleceği konuşulacak.

Marka Okulu Öğretim Görevlisi ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğin konuşmacıları arasında ise; İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi / Marka Okulu Yüksek Lisans Programı Direktörü Doç. Dr. Gresi Sanje, FutureBright Group Kurucu ve Yönetici Ortağı Akan Abdulla, SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, Program Yapımcısı ve Sunucusu Yekta Kopan yer alıyor.

26 Nisan Cuma günü santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek olan “Dijitalin Serüveni” başlıklı seminere katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.