Skip to main content

LG, Music Flow ürün ailesini yeni kablosuz Sound Bar’lar ve X-Boom ses sistemleriyle genişletti

LG, şimdiye kadarki en gelişmiş Sound Bar ve ses sistemlerini CES 2016’da tanıtacağını açıkladı. LG aynı zamanda her türlü parti ortamı için heyecan verici yeni özellikler taşıyan en yeni X-Boom ses sistemlerini de CES 2016’da tanıtma fırsatı bulacak.

LG’nin yeni SH8, SH7 ve SH6 Sound Bar ses sistemleri kullanıcıya ihtiyaçlarına uygun olan kusursuz ses sistemini seçmeleri için birçok seçenek sunuyor. Her bir LG Sound Bar ince tasarımı ile her dekora sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Gelişmiş SH8 ve SH7’nin kablosuz bas hoparlörleri (subwoofer) zengin bas tonları ile ev sineması için ideal bir ses kalitesi sunuyor.

LG_SH8_SH7

Eşsiz bağlantı özellikleriyle sayısız içeriğe anında erişin
Yeni 2016 LG Sound Bar’lar tek tuşla kurulum özellikleri ve TV kumandasıyla yapılabilen ayarları sayesinde ev sinema sisteminizi oldukça kolay bir şekilde hazır hale getiriyor. Aynı zamanda yeni Uyarlanabilir Ses Kontrol (ASC) özelliği de dinlediğiniz içeriğe göre en yüksek kaliteyi elde edebilmek için ses ayarlarını otomatik olarak düzenliyor. The Bluetooth, Google Cast ve Auto Music Play özellikleri sayesinde de pek çok farklı kaynağa bağlanarak dinleyiciye birçok içerik seçeneği sunuyor. Hem Bluetooth, hem de Wi-Fi desteği sayesinde, kullanıcının en iyi ses performansını duyabilmesi için otomatik olarak bağlantı ve içerik seçeneklerini değiştirme imkânı da tanıyor.
LG Sound Barların ve Music Flow kablosuz hoparlörlerin bağlantı hızı ve kalitesi güçlü cihazların akıllı telefonlardaki arzu edilen her türlü içeriği oynatabilmesine imkan veriyor. LG’nin P7 ve P5 hoparlörlerinin hızlı Bluetooth özelliği ise sağladığı kablosuz bağlantı ortamı sayesinde en güzel seslerin istediğiniz zaman istediğiniz yerde duyulabilmesini sağlıyor.

X-Boom ses sistemleriyle üstün ses kalitesini eşsiz ışık şovlarıyla deneyimleyin
LG, iki adet X-Boom solo model (OM7560 ve OM5560) ve CM9960 modeli olmak üzere, üç yeni, güçlü ses ve kablosuz bağlantı desteğine sahip X-Boom sistemini de CES 2016’da kullanıcıların beğenisine sunacak. Her iki solo hoparlör modeli de tüm ses sistemini tek hoparlörde birleştirip, kalabalık partiler ve toplantılar için en yoğun ve kaliteli ses deneyimini sağlıyor. X-Boom’un Sampler Creator özelliği ise kullanıcılara istedikleri sesi akıllı telefonlarına kaydedip kablosuz bağlantı üzerinden X-Boom’a iletebilmelerini sağlıyor. Bu sayede dijital soundboard’a eklenen bu seslerin sonradan DJ’ler tarafından tek bir tuşla seçilebilmesi ve çalınabilmesi mümkün oluyor. Tüm bu üç ürünün sahip olduğu eşsiz Party Thruster tuşu ise sistemin ses çıkışıyla kusursuz bir uyuma sahip, dikkat çekici, hafif ve çok renkli ışık gösterileri sunabilmelerini sağlıyor. Parlayan ışıkların sunduğu oldukça etkileyici görüntüler ve yüksek ses kalitesi ise her türlü partiyi unutulmaz bir hatıraya çeviriyor.