Skip to main content

LG Türkiye, ticari kullanıma yönelik dijital signage ve ekran çözümlerini sergilediği, LG B2B Kurumsal İnovasyon Merkezi’nin açılışını yaptı

LG, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ticari çözümlerini sergilediği özel LG B2B Kurumsal İnovasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, LG Electronics Orta Doğu ve Afrika Bölgesi B2B Direktörü ve aynı zamanda B2B Business Bölüm Başkanı David Kim ve LG Electronics Türkiye B2B Ürünleri Satış Bölüm Başkanı Rafet Polat’ın katılımıyla açılan LG B2B Kurumsal İnovasyon Merkezi’nde, LG Electronics’in yenilikçi dijital ve webOS akıllı signage ürünleri sergileniyor. Turizm, sağlık, perakende, ulaşım ve kamu başta olmak üzere daha birçok sektöre yönelik inovatif çözümler sunan LG dijital signage ürünleri Türkiye’de ilk defa bu alanda açılan özel bir mağazada şirketlerin beğenisine sunuluyor.

LG'den Türkiye’nin ilk dijital signage ve ekran çözümleri mağazası

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho açılışta yaptığı konuşmada konuyla ilgili şunları söyledi: “LG olarak tüm dünyada dijital signage ve ekran çözümleri alanındaki lider konumumuzu sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile birçok farklı ticari uygulama alanına yönelik üstün görüntü çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki inovasyonlarımızı çok daha odaklı bir şekilde işletmelere sunabilmek ve ihtiyaç sahiplerinin çözümlere kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tamamen LG dijital signage ve ekran çözümlerine yönelik olan LG B2B Kurumsal İnovasyon Merkezi’ni hayata geçirdik. Bu merkezde iç veya dış mekânda, kullanıcıların nerede olursa olsun görüntüyü net bir şekilde görmesini sağlayan LG çözümleri sergileniyor”.