Skip to main content

LG, sürdürülebilirlik kimliğini geniş bir perspektife taşımak amacıyla Dünya Çevre Günü’ne özel 360 derece video çekti. Videoyu haberinde devamında izleyebilirsiniz…

Dünya Çevre Günü‘nde  LG G5’in oyun arkadaşlarından 360 Cam ile çekilen iki dakikalık video, UNESCO’nun dünya mirası listesinde bulunan ve simge haline gelmiş yerleri yeni bir bakış açısı ile sunarak, izleyenleri bu dünya mirası yerleri korumak için harekete geçmeye çağırıyor.

LG 360 CAM ile çekilen Özgürlük Heykeli, Eyfel Kulesi, Kızıl Meydan, Çin Seddi, Sidney Opera Binası ve Seul Changdeok Sarayı gibi dünya mirasının önemli simgelerini her açıdan çekmesi ile oluşan VR video içeriği sosyal medyada büyük ilgi ile karşılandı.

LG Electronics Genel Müdürü ve LG İş Destek Birimi Başkanı Lee Choong-hak, “5 Haziran Dünya Çevre Günü önemli değerleri korumak adına bir araya gelebileceğimiz bir zaman. LG 360 Cam ile dünyanın en meşhur miraslarını farklı bir açıdan göstererek, insanlarda bu müthiş değerleri gelecek nesiller için korumak adına bir istek oluşturmak istedik” dedi.