Skip to main content

LG Electronics, en son ürünü LG G3’ün tanıtımını düzenlediği bir basın toplantısı ile gerçekleştirdi

LG Electronics, merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G3’ün tanıtımını New York, Londra, San Fransisco, Seul ve Singapur ile eş zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirdi.

‘Senden Öğreniyorum’ konseptinde ‘Akıllı Sadelik’ yaklaşımıyla geliştirilen LG G3, akıllı telefon standartlarına yeni bir boyut getiriyor.

Akıllı telefonlarda yeni bir kavram ‘Akıllı Sadelik’

‘Senden Öğreniyorum’ konsepti ile sadeliğe yeni bir boyut kazandıran LG G3, kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor.

Yazma alışkanlıklarını analiz eden akıllı klavyesi ile daha hızlı ve hatasız bir şekilde yazmaya imkan veren ve yüzde 75 oranında yazım hatalarını azaltan LG G3, aynı zamanda daha önce gelen cevapsız aramayı geri aramak veya telefonda kullanılmayan yüklü dosya ya da uygulamaların silinmesi gerektiği gibi hatırlatmaları barındıran Smart Notice (Akıllı Bildirim) özelliğine sahip.

Böylelikle kullanıcının davranış ve alışkanlıklarına göre öneri ve tavsiyeler de sunabiliyor. Bu özellik ile yağmurlu havalarda sizi şemsiye almanız konusunda bile uyarabiliyor.

Kullanıcılar, LG G3’ü 9 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında Kanyon’da deneyimleme fırsatı bulacak. LG G3 için özel olarak hazırlanan alanda telefonun tüm özellikleri detaylı olarak tanıtılacak.

Haber içi fotoğraf: Mashable