OYUN

DigitalAge | 24.04.2017 - 09:50

League of Legends şampiyonu belli oldu

BAU SuperMassive, Oyunfor.Crew ekibini 3-1 geride bırakarak League of Legends Kış Mevsimi Finali 2017'nin şampiyonu olarak MSI turnuvasına gitme hakkı kazandı.

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi Finali heyecanı nefesleri kesti. Kıran kırana bir rekabete sahne olan heyecanlı lig dönemi sonrası finale kalmayı başaran SuperMassive ve Oyunfor.CREW’in karşı karşıya geldiği Kış Mevsimi Finali’nde kazanan taraf SuperMassive oldu.

Görkemli bir açılışla 5 bin LoL tutkununu buluşturan final karşılaşması SuperMassive’in üstün oyunu sonucunda 3-1’lik skorla sona erdi. Tüm takımın başarılı performansı, izleyenlerden tam not aldı ve karşılaşmaya damga vurdu. Milyonlarca League of Legends tutkunu karşılaşmayı Tivibu Spor, YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak takip etti.

İlk maç başa baş bir mücadeleye sahne olurken, bu karşılaşmanın galibi SuperMassive oldu. Yine başa baş geçen ikinci maçı almayı bilen Oyunfor.Crew oldu ve durumu 1-1’e getirdi. Üçüncü ve dördüncü oyunlarda rakibine büyük üstünlük gösteren SuperMassive kazanan taraf oldu ve 3-1’lik skorla kupaya uzanan takım oldu.