FİLM

Digital Age | 14.06.2022 - 21:22

Lady Gaga, yeni Harley Quinn olabilir

Joker'in devam filmi ile ilgili iki önemli iddia sosyal medyayı salladı: Lady Gaga'nın kadroya katılacağı ve filmin bir müzikal olacağı.

Ünlü yönetmen Todd Phillips, geçtiğimiz günlerde kendisinin yönetmen koltuğunda, Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı Joker’in devam filminin senaryosunu tamamladığını duyurmuştu. Phillips’in Instagram paylaşımı, serinin ikinci filminin adının Joker: Folie à Deux (“iki kişinin deliliği”) olabileceğine işaret ediyordu.

Yapımcı şirket Warner Bros. henüz filme yeşil ışık yakmasa da film ile ilgili bir dedikodu sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. The Holywood Reporter’ın haberine göre, Lady Gaga, Arkham Asylum adlı akıl hastanesinde çalışan, burada Joker ile tanıştıktan sonra onunla bir ilişki yaşamaya başlayan ve suç dünyasına giren Harley Quinn’i canlandırabilir. Harley Quinn, daha önce Suicide Squad adlı filmde Margot Robbie tarafından canlandırılmıştı. Bir diğer sürpriz ise Joker’in devam filminin müzikal olma olasılığı.

Devam filminin çekilip çekilmeyeceği henüz kesin olmasa da pek çok kaynak bir devam filminin geleceği konusunda hemfikir. Bunun yanında, Harley Quinn karakterinin nasıl yansıtılacağına ve filmin müzikal olup olmayacağına dair kesin bir bilgi vermek de mümkün değil. Fakat Lady Gaga’nın kadroya katılabileceği haberi kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Kaynak: ‘Joker 2’: Lady Gaga in Early Talks to Join Joaquin Phoenix, Todd Phillips in Musical Sequel (Exclusive) – The Hollywood Reporter