Skip to main content

Basında en iyilerin seçildiği Kırmızı Ödüllerinin son katılım tarihi 11 Ocak Cuma gününe uzatıldı Başvuru tarihi 4 Ocak 2013 olarak duyurulan Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nin son katılım tarihi…

Basında en iyilerin seçildiği Kırmızı Ödüllerinin son katılım tarihi 11 Ocak Cuma gününe uzatıldı
Başvuru tarihi 4 Ocak 2013 olarak duyurulan Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nin son katılım tarihi 11 Ocak 2013 olarak değiştirildi. 
Basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla tasarlanan yarışmanın jürisi, yarışmaya katılan işleri önce internet üzerinden ön elemeye tabi tutacak, ardından 11 Şubat 2013 tarihinde düzenlenecek jüri toplantısı ile kategori bazında birincileri seçecek.
Kırmızı Ödüllerine katılan tüm işler 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren online olarak sergilenmeye başlanacak. Türkiye genelindeki tüm reklamcı ve reklam verenlerin bir araya geleceği, en yaratıcı reklamcı ve reklam verenlerin alkışlanacağı ödül töreni ise 28 Şubat’ta düzenlenecek.