Skip to main content

Kingston Technology, bilgisayar ve sistem belleklerinde 25 yılı bugün itibariyle geride bırakacağını duyurdu.  Kingston’un kuruluşu, kurucu ortaklar CEO John Tu ve COO David Sun tarafından 17 Ekim 1987’de gerçekleşti.  Kurucularının…

Kingston Technology, bilgisayar ve sistem belleklerinde 25 yılı bugün itibariyle geride bırakacağını duyurdu. 
Kingston’un kuruluşu, kurucu ortaklar CEO John Tu ve COO David Sun tarafından 17 Ekim 1987’de gerçekleşti. 
Kurucularının girişimci ruhu ve şirketin başarısı, yıllar içinde küresel ölçekte ve endüstri tarafından kabul gördü. 


Kingston kurucu ortağı ve CEO’su John Tu;
“Önümüzdeki 25 yılda belleğe olan ihtiyaç daha da artacak. Her iş kolunda her yeni teknoloji aslında bir diğerini tehdit eder. Ancak bellek işi daima gelişecektir. Örneğin, bulut bilişim sanki veri depolama işini etkileyecek gibi görünüyorsa da aslında bulut mimarisinin temel bileşenleri olan sunucu bellekleri ve sunucularda kullanılan SSD’lerdeki gelişme bizleri çok heyecanlandırıyor.”şeklinde konuştu.
Kingston Doğu Avrupa Satış ve Pazar Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Wu ise, “Şirket genelinde birbirine yakın, sıkı çalışmaktan ve birlikte eğlenmekten keyif alan bir yönetim ekibi bulunuyor. John Tu ve David Sun’ın 25 yıl önce yarattığı ve bugün de teşvik ettiği bu güçlü ve sıcak aile ortamının gerçekten saygıyı hak ettiği düşüncesindeyim. Artık kendi ailem gibi gördüğüm bu şirkette böylesi harika insanlarla çalışmaktan büyük onur duyuyorum” dedi.