Skip to main content

Sosyal medyada son moda ‘kedi sakalı’ yaratmak. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarında kedileriyle birlikte poz vererek kendilerine bir ‘sakal’ yaratıyor. Sosyal medyada son moda internet ortamında sevilen şeyler kediler ve sakalı…

Sosyal medyada son moda ‘kedi sakalı’ yaratmak. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarında kedileriyle birlikte poz vererek kendilerine bir ‘sakal’ yaratıyor.
Sosyal medyada son moda internet ortamında sevilen şeyler kediler ve sakalı bir araya getirdi. Ve son zamanlarda sosyal medyada popüler olmaya başladı. 
‘Kedi sakalı’ (Cat Beard) bir fotoğraf akımı. Kullanıcılar, kedilerini çene hizasında tutarak; yüzünün yarısını kaplamasını sağlıyor. Ve sonuç olarak, kullanıcılar kedi sakalına sahip olarak bir bakıma bir illüzyon yaratıyor.  
Design Taxi’de yer alan habere göre; aslında bu akımın başlangıcı 2011 yılına dayanıyor. İlk fotoğrafın 2011’de paylaşılmasına rağmen, bu sene popülerliğini yakaladı. 
Tumblr ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinde binlerce fotoğraf paylaşıldı. Şu anda Kedi sakalı fotoğraflarını Instagram’da ‘#catbeard’ etiketi altında paylaşabilir. 

2011 yılında paylaşılan fotoğraf: