ETKİNLİK

DigitalAge | 20.08.2014 - 13:25

Kaspersky Lab, sizi beyin jimnastiği yaparak 25 bin dolar kazanmaya davet ediyor

Yarışma, çeşitli online akıl oyunları, sınavlar ve bulmacalardan oluşuyor

Kaspersky Lab, zeka oyunlarında iddialı tüm kullanıcıları dünyanın en iyi beyinleriyle online platformda dünya çapında bir yarışa davet ediyor.

Yarışma, katılımcıların birleştirme ve hesap yapma becerilerini artırmak için özel olarak oluşturulan çeşitli online akıl oyunları, sınavlar ve bulmacalardan oluşuyor.

Yarışmanın son günü 6 Eylül

Global Think Test Günü olan 6 Eylül’e kadar sürecek bu yarışmanın kazananı, (en kısa zamanda en yüksek puanı alan kişi), Kaspersky Global Think Test şampiyonu olacak ve nakit 25 bin dolarlık büyük ödülü kazanacak. Kazanan, 7 Eylül’de ilan edilecek.

Online dünya giderek daha fazla tehdite sahne olurken, sağduyu bu konuda önemli bir rol oynuyor. Kullanıcıların potansiyel tehlikeli durumu hızlı tanımlayabilmeleri şart. Beynin, doğru kararları hızlı şekilde verebilmesi için eğitilmesi gerekiyor. Kaspersky Lab, “Global ThinkTest’i” bu amaçla tasarladı.

Global Think Test gününe kayıt olmak için globalthinktest.com internet sitesini ziyaret edin.

Kaspersky Lab, Mensa ile yaptığı işbirliğiyle internet kullanıcılarını kriket efsanesi Sachin Tendulkar ve Formula 1’in başarılı yarış ekibi Scuderia Ferrari’nin yardımıyla Global Think Test (Global Düşünme Testi)’te yer almaya davet ediyor.